Dijital baskı.

Baskı hizmetinde en önemlisi hızlı baskı desteği ve kaliteli hizmet vermeyi başarabilmektir. Dijital, Ofset, UV, Serigrafi, Süblimasyon baskı gibi tekniklerle Afyonkarahisar'da hizmet vermekteyiz.

Dijital Baskı bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımın Folyo, Onewayvision, Branda, Kumlama, Canvas, Vinil, Renkli Folyo, Şeffaf Folyo, Arkası Gri Folyo, Mesh Folyo, Arkası Siyah Branda, Citylight, gibi farklı malzemelere basılma işine denilir. Malzemelere baskı yaparken, folyo kesim makinamız ve baskes makinamız ile de Afyonkarahisar başta olmak üzeri tüm Türkiye’deki müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Firmaların çözüm ortağı olabilmek için Dijital Baskı hizmetinde hızlı, kaliteli ve maliyet açısından en uygun şartlarda hizmet vermeniz gerekmektedir. Dijital Baskı iç ve dış mekanlardaki büyük alanların kaplanması olarak düşünülse de; Ofset, UV, Serigrafi, Süblimasyon baskı gibi tekniklerle de Afyonkarahisar'da hizmet veriyoruz.

Baskı gönder.

Dikkat edilmesi gerekenler!

  • Çalışmalarınızdaki bütün yazılar convertli olmalıdır.
  • Tasarımlarınız CMYK renk paletiyle oluşturulmalı, kesinlikle başka renk paketleri kullanılmamalıdır. (RGB-PANTONE) gibi.
  • Kaliteli bir baskı için kullanılan resimler en az 300 DPI çözünürlüğünde olmalıdır. (Aşırı yüksek DPI değerleri de dökümanınızın gereksiz büyümesine neden olacağından 300-350 DPI çözünürlük ideal olandır.)
  • Kullandığınız efektler nesnelerinden ayrılmalı (Break Apart) ve vektörel değilse convert bitmap (300 DPI CMYK) yapılmalıdır.
  • Tasarımlarınıza eklediğiniz jpeg, png, psd formatlarındaki resimler convert bitmap (300 DPI CMYK) yapılmalıdır.
  • Gri kullanıldığında renk değerleri C:0 M:0 Y:0 K:80 ve değerleri şeklinde olmalıdır.
15Mb üzeri dosyalarınızı www.wetransfer.com adresi üzerinden iletisim@reklamevim.org adresine göndermenizi rica ederiz.

En Son Eklenen Dijital Baskılarımız.