Lazer & CNC Kesim.

Yüksek verimlilik ile kusursuz kesim kalitesi. İhtiyacınıza yönelik her tip malzeme için (pleksi, alikobant, dekota, ahşap) vb. ürünlerin kesimlerini ve montajını yapıyoruz.

Lazer Kesim

Lazer Işınlarını kullanarak, materyalleri kesme ve kazıma işlemi yapan Lazer Kesim makinası bir tür termal ayırma sürecidir. Lazer ışını malzemenin yüzeyine vurmakta ve malzeme eriterek tamamı ile buharlaşmaktadır. Lazer sistemi seçilen geometriyi izler ve malzemeyi ayırır.

Lazer kesim makinesiyle tabela, hediyelik eşya, mobilya gibi sektörlerde pek çok yaratıcı ürünün kesme, kazıma ve markalama işlemleri yapılmaktadır.

Duvar süsleri, mobilya kenarlarındaki işlemeler, ya da ev içindeki objelerin üzerine yapılacak markalama işlemleri gibi dokunuşlar markanız için yapılacak kesim ya da kazıma işlemini daha özel bir hale getirecektir. En detaylı çalışmalarınızı bile kesimini kusursuz şekilde yapabiliriz.

CNC Kesim

CNC router, bilgisayar ortamında hazırlanan 2 veya 3 boyutlu nesneleri kesmek için kullanılan bilgisayar destekli 3 eksenli çalışan lazer kesim tezgahıdır. Yatay veya dikey işleme imkanı sunarken CNC routerlar iş parçasını 3 yönlü olarak işleyebilmektedirler. Bilgisayar kontrolü ile 0,05-0,10mm arasında doğruluk yeteneğine sahiptir.

CNC Router ilehafif metaller, ahşap, mdf, sunta, kompozit, pleksi, derlin, poliüretan gibi bir çok farklı malzeme üzerinde kesim, gravür, şekillendirme, kazıma, rölyef işlemleri yapıp firmanıza özel tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bilgisayarda hazırladığımız her türlü desen ve grafikleri istediğiniz gibi bu gelişmiş tezgahlarda işleyebiliyoruz.

En Son Eklenen Lazer & CNC Kesim İşlerimiz.